Map of website

Home News Published about Us

Published about ZAT

Controlengcesko.com - Zákaznický den společnosti ZAT a.s. byl ve znamení 50. výročí založení firmy

Print E-mail
There are no translations available.

Logo_50let_ZAT_maleSpolečnost ZAT a.s. uspořádala včera v areálu firmy v Příbrami pro své zákazníky a partnery devátý ročník Zákaznického dne.

Program se nesl ve znamení 50. výročí založení firmy.

Ing. Ivo Tichý, výkonný ředitel pro obchod a realizaci společnosti ZAT a.s., při této příležitosti uvedl, že firma chce do čtyř let zvýšit objem tržeb ze současných 700 mil. korun na dvojnásobek.

Celý článek

 

Automa 1/2012 - Nová rodina řídicích stanic ZAT nese označení SandRA

Print E-mail
There are no translations available.

Časopis Automa otiskl článek s názvem Nová rodina řídicích stanic ZAT nese označení SandRA. Článek přináší informace o základních vlastnostech řídicích stanic řady Z100 a Z200, realizovaných zakázkách s použitím těchto systémů a dalším plánovaném rozvoji systému SandRA.

Celý článek

 

Automa 1/2012 – Příležitosti českých firem v jaderné energetice

Print E-mail
There are no translations available.

V lednovém vydání časopisu Automa byl uveřejněn článek na téma Příležitosti českých firem v jaderné energetice. Na otázky týkající se memoranda ohledně spolupráce v oblasti jaderné energetiky mezi ruskou společností Rosatom a 15 českými firmami, odpovídali Ing. Vladislava Česáková, výkonná ředitelka managementu společnosti ZAT a.s. a Ing. Ivo Tichý, výkonný ředitel pro obchod a realizaci.

Celý článek

 

Odbornecasopisy.cz – Zákaznický den ZAT

Print E-mail
There are no translations available.

Dne 18.1.2012 se v Příbrami konal Zákaznický den společnosti ZAT a.s.

Více naleznete na:

http://www.odbornecasopisy.cz/index.php?id_document=45588

 

 

Control Systems in Power Engineering

Print E-mail

2011_ridici_systemy_v_energeticeMagazine The Modern Management published an article titled Control Systems in Power Engineering.

There you can find information not only about the beginning of automated control systems of technological processes, but also the trends of their further development.

Read more...
 

Svět průmyslu.cz - Nová generace systému RRCS pro jaderné reaktory VVER 440 prvně nasazená v 3. a 4. bloku jaderné elektrárny Mochovce.

Print E-mail
There are no translations available.

ARaP_prezentaceSvět průmyslu.cz - Praha, Příbram 30. listopadu - Druhým dnem dnes probíhá na ČVUT v Praze VII. ročník technické konference Automatizace, Regulace a Procesy.
Mezi hlavní příspěvky včerejšího dne patřila přednáška na téma „RRCS - Systém skupinového a individuálního řízení regulačních mechanismů jaderného reaktoru VVER 440 pro bloky 3 a 4 JE Mochovce“.
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 25

Seznam akcí