Projektant

PRACUJTE SRDCEM, ZAČNĚTE U NÁS

Vhodné pro absolventy

Co vás čeká?

Máte zájem či dokonce praktickou znalost problematiky zásad projektování kabeláže MaR, kabelových tras a zařízení polní instrumentace? Znáte principy měření? Ovládáte či chcete poznat základní typy a druhy snímačů teplot, tlaků, průtoků a hladin?

Hledáme kolegu či kolegyni, jejichž znalosti bychom rádi využili a dále rozvinuli.

Budete zajišťovat činnosti ve fázi projektování i ve fázi zajišťování projekčního dozoru nad realizací montáží snímačů, kabelů a kabelových tras (a to jak v České republice i v zahraničí).

Při práci využijete i znalost zpracování technicko-obchodních nabídek a věcné problematiky tvorby prováděcích projektů.

Co u nás uplatníte?

  • týmově pracovat, komunikovat s kolegy i zákazníky
  • alespoň základy angličiny či němčiny
  • aktivní přístup k učení se nových věcí

CO U NÁS UPLATNÍTE?
  • svůj vztah k technice a technické myšlení
  • znalost EL-CADu, AutoCADu či ECSCADu, bude se hodit i MS Access a MS Excel
  • své znalosti z oboru elektro - získané na vysoké či střední škole
    • osvědčení podle vyhlášky 50/78 Sb
  • pečlivost a odpovědnost
  • dostanete možnost naučit se něco nového
  • pro občasné služební cesty využijete řidičský průkaz skupiny B

A co nabízíme?

Více než standardně nabízené benefity, kterými jsou 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvky na pojištění a stravování, IT vybavení, výhodné mobilní tarify, Sick days... naši zaměstnanci oceňují:

  • Přátelskou a tvůrčí atmosféru
  • Systematické vzdělávání a osobní rozvoj
  • Moderní pracovní prostředí, ale žádný openspace
  • Zázemí stabilní firmy
  • Prostor pro seberealizaci, inovace a možnost věci měnit

Kde budete pracovat?

Plzeň

případně Příbram

S kým budete pracovat? Mrkněte na náš LinkedIn profil.

Pošlete nám svůj životopis. Své životopisy a motivační dopisy posílejte na:

kariera@zat.cz Odpovíme Vám nejdéle do 3 dnů.