Kolega se vztahem k obchodu

PRACUJTE SRDCEM, ZAČNĚTE U NÁS

Vhodné pro absolventy

Co vás čeká?

Milujete výzvy? Nebaví vás snadná a jednoduchá práce? Máte technické znalosti a jste komunikativní?

Hledáme výkonného člověka, který je schopný samostatně pracovat a komunikovat se zákazníky.

Neříkáme, že se jedná o snadnou práci. Budete v denním kontaktu s našimi zákazníky. A i když naši stálí zákazníci mají zkušenost a vidí výhody používaných systémů a navrhovaných řešení, vaším úkolem bude seznamovat je s novinkami a dalšími přínosy.

Větší výzvou ve vaší práci však bude oslovování a navazování nových kontaktů a s tím související práce na marketingu produktů.

S tím však také souvisí potřebná administrativa.

Využijte svoji šanci poznat a prezentovat naše skvělá technická řešení!

Co u nás uplatníte?

Důležitější než vaše vzdělání je pro nás váš zájem o obchodní a marketingové aktivity.

Nelpíme na vysokoškolském diplomu, oceníme však středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro nebo informační techniku.

Nevadí nám, pokud jste školu absolvovali nedávno, rádi budeme vaším prvním zaměstnavatelem.

Při své práci využitete znalosti angličtiny či jiného jazyka, a to především při práci s dokumentací.

A co nabízíme?

Kromě standardně nabízených benefitů, kterými jsou 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvky na pojištění a stravování, IT vybavení, výhodné mobilní tarify, Sick days... naši zaměstnanci oceňují:

  • Přátelskou a tvůrčí atmosféru
  • Systematické vzdělávání a osobní rozvoj
  • Moderní pracovní prostředí, ale žádný openspace
  • Zázemí stabilní firmy
  • Práci na zajímavých dlouhodobých projektech pro významné zákazníky
  • Prostor pro seberealizaci, inovace a možnost věci měnit

ZAT podporuje přátelskou a tvůrčí atmosféru mezi zaměstnanci a to nejen firemními akcemi ale i příspěvky na sportovní mimopracovní aktivity.

Kde budete pracovat?

Nezáleží, zda jste z okolí Příbrami nebo Plzně.

Tato práce vyžaduje být především v kontaktu se zákazníky ZAT

S kým budete pracovat? Mrkněte na náš LinkedIn profil.

Pošlete nám svůj životopis. Své životopisy a motivační dopisy posílejte na:

kariera@zat.cz Odpovíme Vám nejdéle do 3 dnů.