Vývojářské práce - flexibilní výpomoc

PRACUJTE SRDCEM, ZAČNĚTE U NÁS

Vhodné pro absolventy

Co vás čeká?

Máte blíže k hardwaru nebo softwaru? Máte zájem se podílet na testování HW komponent či testování SW komponent a prostředků

Nebo vás více láká účast na tvorbě metodiky testování? Neméně důležitá je spolupráce na tvorbě potřebné dokumentace.

Nechcete nebo nemůžete pracovat na plný úvazek?

Pak hledáme právě vás!! Pro občasnou výpomoc hledáme člověka, který se nebojí výzev, které projekty v energetice přináší.

Co u nás uplatníte?

  • důležitější než vaše vzdělání a praxe je pro nás vaše ochota a chuť podílet se na projektech ve více než 60 zemích světa
  • uvítáme, pokud budete mít znalosti vývojových nástrojů

A co nabízíme?

Našim spolupracovníkům nabízíme pružnou pracovní dobu, rozsah práce dle vzájemné dohody, potřebné IT vybavení

Ale hlavně:

  • Přátelskou a tvůrčí atmosféru
  • Individuální vzdělávání a osobní rozvoj
  • Moderní pracovní prostředí, ale žádný openspace
  • Zázemí stabilní firmy
  • Prostor pro seberealizaci, inovace a možnost věci měnit

ZAT podporuje přátelskou a tvůrčí atmosféru
mezi zaměstnanci a to nejen firemními akcemi ale i příspěvky na sportovní mimopracovní aktivity.

Kde budete pracovat?

Spolupracovat lze v Příbrami i v Plzni, které místo vám lépe vyhovuje?

S kým budete pracovat? Mrkněte na náš LinkedIn profil.

Pošlete nám svůj životopis. Své životopisy a motivační dopisy posílejte na:

kariera@zat.cz Odpovíme Vám nejdéle do 3 dnů.