Manažer obchodu pro inovativní tržní obory

Manažer obchodu pro inovativní tržní obory
 • House

  Plzeň

 • Manager

  Manažerská pozice

 • Experience

  Vhodné pro absolventy

Co tě čeká?

Budeš aktivně vyhledávat obchodní příležitosti u stávajících i potenciálních zákazníků a přetvářet je v nabídky a kontrakty. Tvým posláním bude naslouchat zákazníkům, identifikovat jejich potřeby a pomáhat jim hledat řešení za využití produktů a kompetencí ZATu.

Neděláme nabídky, které jsou do počtu, ale nabízíme komplexní řešení s nejvyšší kvalitou a přidanou hodnotou pro ZAT i zákazníka. Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení. Naše produkty pomáhají zvyšovat efektivitu a spolehlivost v širokém spektru oborů od plynárenství nebo energetiky přes železniční dopravu až po IoT, chytré provozy a budovy. Dodávky ZAT nalezneš například na více než stovce regulačních stanic plynu či na polovině drážních dispečinků v České republice.

Na ZATu máme spousty vysoce kvalifikovaných lidí, kteří tě podpoří při tvém zaučování a budou ti pomáhat při zpracování prvních obchodních případů. To platí i pro vysvětlení technických detailů a přínosů našich produktů. Vždy se budeš mít o koho opřít a kdo ti pomůže dosáhnout výsledků, které potřebujeme my všichni. Pokud tě budou zajímat i jiné složitější obory, určitě budeš mít cestu otevřenou. Naším cílem je využít tvůj potenciál.

Koho hledáme k nám do týmu?

Hledáme samostatného a spolehlivého člověka, který splní to, co slíbí. Vzájemná důvěra je jedna z hodnot, na kterých jako firma stavíme ve vztahu k sobě navzájem i k zákazníkům, a tak hledáme někoho, kdo to má podobně. Kolegu, pro kterého není slib jen slovo, ale osobní závazek, pro jehož naplnění udělá maximum.

Od nového kolegy očekáváme, že bude mít drive a tah na branku. Je cílevědomý a bude mu/jí záležet na dosahování výsledků a plnění stanovených cílů. Pokud se ti bude dařit zasmluvňovat obchody s vysokou přidanou hodnotou a/nebo v souladu se stanovenou strategií, budeš si moci k měsíční mzdě přilepšit i dalšími bonusy.

Vedle práce v kanceláři a vzdálené komunikace se zákazníky tě budou čekat i osobní obchodní schůzky a prezentace, měl bys umět posluchače zaujmout a nadchnout. Nebát se navazovat nové a udržovat stávající kontakty je pro tuto práci základ.

Pro zpracování nabídek budeš koordinovat malý tým s kompetencemi technika, programátora, projektanta a manažera projektu. Tvojí odpovědností bude odeslání nabídky včas a v požadované kvalitě a ceně vzhledem ke konkurenci.

Co u nás uplatníš?

 • Komunikace v rámci týmu nebo se zákazníky ti nedělá problém. Rád/a navazuješ kontakty a poznáváš nové lidi, ale také udržuješ a pečuješ o vztahy se stávajícími zákazníky.
 • Nebojíš se řešit problémy. Čas od času je potřeba vymyslet kreativní řešení anebo zkusit řešit problém několika způsoby.
 • Pro cesty za zákazníky a na obchodní a marketingové akce uplatníš řidičský průkaz skupiny B.
 • Angličtina na komunikativní úrovni ti umožní vyhledávat příležitosti i v zahraničních společnostech. Pokud k tomu umíš ještě francouzsky, tak jsi náš člověk.
 • Je důležité, aby tě bavila technika a měl jsi snahu vždy porozumět požadavkům našich zákazníků a jejich technickým zadání. Není třeba znát věci do hloubky, ale je třeba vědět o čem naše řešení jsou a proč si nás mají zákazníci vybrat.

Na co se můžeš těšit?

 • Jako obchodník se můžeš těšit na odměnu odpovídající tvým zkušenostem a také na motivační složku.
 • Naplňující práci a tvoření smysluplného produktu v přátelském kolektivu.
 • Možnost podílet se na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech v širokém spektru oborů od energetiky po IoT.
 • Moderní pracovní prostředí. Žádný open space.
 • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova.
 • 5 týdnů dovolené. Pokud budeš chtít, můžeš mít až 5 dní volna navíc.
 • Pěkná porce kreditů v Cafeterii.

Zaujali jsme tě? Pošli nám svůj životopis!

kariera@zat.cz