35 odborníků navštívilo náš Summer meet-up divize Smart systémy

35 odborníků navštívilo náš Summer meet-up divize Smart systémy

Každým rokem v lednu pořádáme velký Zákaznický den, jehož se účastní vždy kolem 140 odborníků od nás i ze zahraničí. A na poslední akci jsme zaznamenali zajímavý podnět. Partneři divize Smart systémy by se rádi seznámili s technologiemi i pro jiné, než své obory. A to bychom nebyli my, abychom jim nevyhověli.

Koncem září se proto konal v prostorách výrobního závodu v Příbrami „soukromý veletrh“ divize Smart systémy, jenž představil 35 zástupcům z řad společností SŽDC, PMDP, Severočeské doly, Skanska, Elektroline, NET4GAS, Innogy aj. na sedmi stanovištích portfolio projektů, na které se ZAT v oblasti smart systémů zaměřuje. Řadí se mezi obory dopravy, plynárenství, inteligentních průmyslových systémů a servisu.

V nově zrekonstruovaných výrobních prostorách jim byl po celý den k dispozici tým obchodníků, projektantů a vývojářů, kteří prezentovali chytrá řešení naší společnosti.  „Dlouhodobým i potencionálním zákazníkům jsme představili jak naše současná špičková řešení nasazovaná na řadě projektech, tak i novinku s názvem SimONet umožňující bezdrátový sběr a správu dat včetně následné vizualizace,“ konstatuje Václav Janoch, ředitel divize Smart systémy.

Návštěvníci akce jako hlavní přednost oceňovali možnost získat informace o všech produktech a kompetencích divize, a to nejen ve svém odvětví, tak i seznámení se s vizí jednotlivých produktů do budoucna. Nechyběl ani prostor pro diskuze s technickými pracovníky ZAT či pro sdílení vlastních zkušeností se spoluprací s naší společností mezi ostatními návštěvníky.

„Zájem návštěvníků podílet se na vylepšování technologií naší společnosti tak, aby lépe vyhovovaly jejich potřebám, přinesl mnoho cenných námětů na inovace stávajících produktů i na vznik nových. Věříme, že nejen tyto inovace, ale i posílení obchodních vztahů, pomůže divizi SMS k většímu využití potenciálu trhu a rozšíření stávajících produktů do nových oborů,“ doplňuje Václav Janoch.

A s jakými stanovišti se mohli návštěvníci setkat?

 • Čtvrtstoletí centralizace:
  Reference a technické řešení centrálních dispečinků, které ZAT přizpůsobuje na míru Vámi využívané technologie
 • Inovativní budoucnost na pevném základu:
  Vize produktu Dálková diagnostika a možnosti automatizovaného SW nahrazujícího ruční práci
 • PLYNule do budoucnosti:
  Zjednodušený řídicí systém telemetrických stanic včetně možností zobrazení webového rozhraní
 • Vizualizací k úsporám:
  Nová platforma SimONet a možnosti jejího využití ve Vašich provozech
 • Konec doby drátové:
  Komunikační sítě IoT a výhody jejich použití
 • Malý systém s velkým potenciálem:
  Moderní systém řízení pásových dopravníků uhlí a plavebních komor a možnosti jeho využití také na dalších technologických procesech
 • S námi i po záruce:
  Praktické ukázky instalace a záručního i pozáručního servisu nejen pro naše produkty