Druhý ročník Summer Meet-up představil bezdrátové technologie i analýzy dat pro manažerské rozhodování

Druhý ročník Summer Meet-up představil bezdrátové technologie i analýzy dat pro manažerské rozhodování

Není garáž jako garáž. Pod tímto názvem se 24. září konal už druhý ročník Summer Meet-up. Mnozí z hostů si před návštěvou mysleli, že jde o nadsázku. O to více byli příjemně překvapeni, když se skutečně ocitli v prostorách podzemních garážích Výzkumného a vývojového centra společnosti ZAT v Plzni. Jak lze podzemní garáže proměnit v moderní výstavní prostory včetně ukázek nových technologií, se můžete přesvědčit ve fotogalerii.  

Akci pořádala divize Smart systémy naší společnosti. Summer Meet-up se zúčastnilo více než 50 hostů, kteří hned z úvodu vytvořili příjemnou atmosféru. Nechyběli mezi nimi odborníci z průmyslové sféry, kteří se akcí společnosti ZAT účastní pravidelně. Letos je doplnili také zástupci města Plzně a odborných plzeňských škol, se kterými ZAT dlouhodobě spolupracuje.

Na osmi stanovištích mohli návštěvníci vidět nové trendy v tradičních oborech doprava, plynárenství a inteligentní průmyslové systémy. Nechyběly živé ukázky nejmodernějších dispečinků, manažerské aplikace či bezdrátové technologie. Nově jsme hostům představili desktopové, webové a mobilní aplikace šité na míru zákazníkovi, to vše při garanci doživotní záruky vývoje. ZAT se také pochlubil nejnovější moderní platformou SimONet a na ní postavenými produkty Collection a Vizualization. Komplexnost kombinace obou, na IoT technologii založených produktů, vzbudila u zákazníků velký zájem a podnítila dlouhou diskuzi. Pokud vás zajímají podrobnosti, podívejte se na portál www.simonet.eu.

Zájem hostů, jejich četné dotazy a vzájemné diskutování o vnímání našich produktů nám přinesly nové inspirace a náměty na inovace a vylepšení.

Oč jde? To si pro vás přichystáme na další ročník!