Karel Havlíček, místopředseda vlády, po návštěvě v ZAT konstatoval: "Skvělá firma, velký potenciál"

Karel Havlíček, místopředseda vlády, po návštěvě v ZAT konstatoval: "Skvělá firma, velký potenciál"

Společnost ZAT patří mezi přední evropské dodavatele inteligentních systémů řízení pro energetiku a průmysl. A právě o naše řešení v dnes tak diskutovaných oblastech, jako jsou energetika, teplárenství, plynárenství a doprava, se zajímal pan Karel Havlíček, místopředseda vlády a ministr průmyslu, obchodu a dopravy. V doprovodu Tomáše Ehlera, náměstka ministra průmyslu a obchodu pro řízení sekce jaderné energetiky, včera odpoledne navštívil naši společnost ZAT v Příbrami.

Vedení společnosti je v showroomu seznámilo s vývojovými řadami řídicích systémů vyvinutých ZAT za posledních 60 let. Hosté si dále prohlédli prostory modelového pracoviště, výroby průmyslové elektroniky a výroby dodávek s nejmodernějším technickým a technologickým vybavením.

Zajímali se také o naše současné platformy SandRA, SimONet a SoWA včetně technických prostředků vhodných pro realizaci dodávek produktů a projektových řešení ve zmíněných oblastech trhu.

Zároveň se vedla diskuse o připravovaných velkých investicích v rámci energetiky, teplárenství a dopravy. Představenstvo společnosti hostům tlumočilo i závěry z našich rozhovorů s potenciálními dodavateli nového jaderného zdroje v ČR (NJZ).

Jaký dojem získal pan ministr z návštěvy v ZAT se můžete přesvědčit na jeto twitterovém účtu, kde konstatuje: „Skvělá firma, velký potenciál“. A my za návštěvu i hodnocení děkujeme.