Na zítřejší Summer Meet-up vše přichystáno, těšíme se na vás

Na zítřejší Summer Meet-up vše přichystáno, těšíme se na vás

Už zítra se otevře pomyslná brána dalšího ročníku Summer Meet-up. Akce, na které pro vás čtvrtým rokem chystáme novinky z oblasti smart systémů.

„Od dnešního rána probíhaly přípravy stanovišť, na zítřek je vše skvěle připraveno. O akci je mezi zákazníky zájem, počítáme, že jich zde přivítáme přes osmdesát,“ říká Barbora Česáková z organizačního týmu.

A jaká témata jsme si pro vás přichystali?

Telemetrie vzduchem

Představíme vám funkce nové mobilní aplikace pro komunikační IoT Ex modul i to, jak s ní lze jednoduše vyčítat data ze starých záznamových zařízení takzvaných Datcomů a řadu dalších novinek.

Data na dosah ruky

 O IoT technologiích se hodně mluví, ale málokdo se s nimi setkal v reálném životě. Představíme vám naše řešení pro úsporu tepla v budovách, jak pomocí platformy SimONet efektivně plánovat obsazenost kanceláří či jak vytěžit data z monitoringu obsazenosti místností pomocí termokamery.

Vyrábíme vlastní IoT moduly, proto jsme vyvinuli i mobilní aplikaci pro jejich parametrizaci prostřednictvím Bluetooth. Uvidíte, jak takový vývojový cyklus probíhá od prvotní myšlenky až po testování.

Víte také, že se zabýváme i vývojem zakázkového softwaru? Pokud ve firmě narážíte na potřebu řídit a sledovat požadavky/úkoly v projektovém řízení interních, ale i zákaznických projektů, neměli byste na naší akci chybět.

Dispečink do kapsy

Ukážeme vám nadčasové propojení moderního 360° zobrazení s tradiční vizualizační platformou. Naše řešení nadchne úplného laika i zkušeného profesionála. Přesvědčíte se, že i elektrodispečink lze v 21. století ovládat z mobilního telefonu. A jak je to s kybernetickou bezpečností? I to se u nás dozvíte.

Od Vody po Doly

Novinkou pro letošní rok je pro nás vytvoření dispečinku pro vodohospodářské společnosti s využitím IoT sítí a vizualizací v SimONetu. Můžete se také těšit na představení dodávky řízení v těžebním průmyslu, kdy snižování emisí nutí doly odsávat prach u třídičů uhlí.

 

Těšíme se na vás zítra 9. září v ZAT v Příbrami, startujeme v 10.oo hod.

 

Podívejte se na fotky z dnešní generálky