Zákaznického dne Zoom At Technology se zúčastnily firmy z 42 zemí světa, děkujeme!

Hodinový přímý přenos s novinkami v řídicích systémech ze studia našich výrobních prostor z Příbrami – tak vypadal patnáctý zákaznický den společnosti ZAT, českého dodavatele inteligentních systémů a výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl.

„Náš řídicí systém pro náročné průmyslové procesy SandRA sklízí ve světě úspěch. V současné době dodáváme do šedesáti zemí světa a obrat firmy spěje k 80procentnímu exportu. Proto jsme se letos rozhodli zprostředkovat novinky v oblasti řídicích systémů také partnerům v zahraničí,“ říká Ivo Tichý, člen představenstva ZAT.

O hodinové on-line vysílání na webu zoomattechnology.com mělo zájem 650 odborníků z 42 zemí z Evropy, Austrálie, Indie, Japonska, Číny, Turecka, Mexika, Jižní Koreji aj. „Už před vysíláním jsme dostávali avíza, že nás budou sledovat zahraniční firmy z celého světa, které mají o naše technologie zájem, například i z oblasti důlního průmyslu,“ říká Vladislava Česáková, členka představenstva ZAT.

Svým formátem jedinečnou mezinárodní konferenci, kterou ZAT pořádal jako jedna z prvních firem v České republice, zaštítila také velvyslanectví a CzechTrade v 25 státech světa.

Divákům byli ve studiu k dispozici čtyři naší odborníci, kteří jim představili současné trendy v oblasti řídicích systémů ve světě i novinky z dílny vývojářů firmy ZAT. Diváci vstupovali do vysílání aktivně formou chatu. „V rámci živého přenosu přišlo přes třicet dotazů. Ty, na které se nedostalo ve vysílání, zodpovídal v režijním zázemí tým specialistů po chatu,“ doplňuje Vladislava Česáková.

Zajímá vás, nač se diváci ptali a jaké novinky jsme na Zoom At Technology představili? Podívejte se na záznam z hodiny nabité technologickými informacemi na webu www.zoomattechnology.com. Ve fotogalerii také najdete momentky ze zákulisí natáčení.