Nestihli jste živé vysílání virtuální konference Zoom At Technology? Pusťte si jej ze záznamu

Nestihli jste živé vysílání virtuální konference Zoom At Technology? Pusťte si jej ze záznamu

V pořadí druhý ročník virtuální konference Zoom At Technology máme úspěšně za sebou. Šest speakerů – našich kolegů představili divákům tři hlavní témata a odpovídali na jejich dotazy zaslané přes chat. Konferencí provázela kolegyně Barbora Česáková.

Jaká témata jsme si pro vás připravili a co vás nejvíce zajímalo?

1. Power engineering on the edge of tommorow

Vzali jsme vás do budoucnosti energetiky. Představili jsme vám vizi energetického mixu a jak na tyto změny reaguje naše společnost. A nač jste se ptali? Jakou technologii dodává ZAT do obnovitelných zdrojů, zda vyvíjí řídicí systémy pro malé jaderné reaktory či zda budeme i nadále pokračovat v dodávkách pro klasickou energetiku.

2. Data, data, data … Collect, connect, decide!

Už jste se někdy cítili ztraceni mezi všemi informacemi, které vás obklopují? Každé dobré rozhodnutí je založeno na kvalitních údajích. Klíčem k tomu je shromažďování dat z různých technologií a jejich kontrola na jednom místě. A jak toho dosáhnout? Nejen o nových technologiích v IoT a vytěžení velkého množství dat k manažerskému rozhodování jsme diskutovali v další části konference. Zde vás například zajímalo, jak řešíme problém kybernetické bezpečnosti v zakázkách nebo jak využíváme IoT technologie ve zdravotnictví.

3. Smart, safe and comfortable: Mission (im)possible?

V třetím bloku konference jsme si položili otázku, zda je možné vytvořit chytrá a uživatelsky přívětivá řešení, aby zároveň splňovala nejvyšší bezpečnostní požadavky pro různorodé obory od řízení jaderných elektráren přes sběr dat z různých částí země až po výrobu lékařských přístrojů. A jak lze tyto zdánlivě protichůdné zásady aplikovat v oblastech s nejvyššími bezpečnostními požadavky? Odpověď najdete v záznamu konference na https://www.zoomattechnology.com/.

Hodina sledování bude jistě stát za to. A pokud budete mít na nás další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Ve fotogalerii najdete momentky z vysílání i ze zákulisí příprav.