Nový virtuální zákaznický den se blíží. Podívejte se, jak nás podpořil Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR

Nový virtuální zákaznický den se blíží. Podívejte se, jak nás podpořil Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR

Za chvíli to vypukne! Říkáte si co? Už 15. zákaznický den ZAT, tentokrát pod názvem Zoom At Technology. A jelikož jsme firma dodávající řídicí systémy pro energetiku a průmysl do 60 zemí světa, jak jinak vám zprostředkovat aktuální novinky v řídicích systémech naší společnosti, než virtuálně.

A na co se můžete těšit? Na hodinu on-line živého vysílání nabitou technologickými inovacemi, IoT technologií a samozřejmě novinkami ze ZAT a vývoje řídicích systémů pro energetiku a průmysl.  V našem virtuálním studiu vám po celou dobu budou k dispozici kolegové k odpovědím na vaše dotazy. Sledovat a chatovat s námi můžete z pohodlí vaší kanceláře, home office či kdekoliv, kde se zrovna budete nacházet.

V rámci podpory Zoom At Technology jsme požádali pana Vladimíra Dlouhého, prezidenta Hospodářské komory ČR, aby o ZAT řekl pár slov. A tu je výsledek.

Takže už víte, co budete dělat 12. února od 14. do 15. hodin? Nezapomeňte si poznačit do kalendáře, že budete sledovat Zoom At Technology. Zaregistrujte se už dnes  na www.zoomattechnology.com.