Letní appka pro naše zaměstnance: Poznej Česko, poznej ZAT

Letní appka pro naše zaměstnance: Poznej Česko, poznej ZAT

Letošní léto je trochu jiné, než ta předchozí – řada lidí tráví dovolenou v tuzemsku. A jelikož chceme, aby se naši Zaťáci cítili v ZAT dobře, připravili jsme pro ně na letní cesty po Česku hravou aplikaci GeoZAT. Ta obsahuje zajímavé tipy na výlety a zároveň informace, jaké jsme v dané lokalitě realizovali projekty. Kromě pozoruhodností z okolí se tak Zaťáci a jejich rodiny dozví i zajímavosti k zakázkám, na kterých se třeba podíleli.  

Aplikace funguje pomocí Google Maps, které uživatele bezpečně dovedou k cíli. Po zdolání mety se automaticky otevřou informace k referenci a tipy na výlety v okolí. „A to není vše. Součástí aplikace GeoZAT je i soutěž. Při návštěvách vytipovaných lokalit mohou Zaťáci sbírat body, které se pak přemění na sudy piva. Ty při vhodné příležitosti společně otevřeme,“ říká Barbora Česáková, manažerka projektu Smart ZAT.

Kromě vývoje, výroby a nasazování řídicích systémů pro energetiku a průmysl se ZAT zaměřuje také na vývoj zakázkového softwaru a IT služeb spojených se zpracováním a prezentací dat na moderních platformách.

Posilte naše řady

Pokud by vás lákalo pracovat ve firmě, pro kterou je důležitý pozitivní přístup a prima atmosféra v zaměstnání, podívejte se na stránky zat.cz. Stále přibíráme do týmu lidi, kteří se nebojí výzev. Kariéra v naší společnosti vám otevře dveře k příležitostem světového dosahu – realizujeme zakázky ve více než 60 zemích. Denně budete získávat nové zkušenosti v oblasti vývoje, projekce, výroby a instalace řídicích systémů.