Představili jsme naše kompetence ve zdravotnictví ukrajinským partnerům

Představili jsme naše kompetence ve zdravotnictví ukrajinským partnerům

Naše společnost ZAT není jen výrobcem a dodavatelem inteligentních systémů řízení pro energetiku a průmysl. Jsme také dodavatelem inovativních a individuálních řešení a služeb pro zdravotnictví a certifikovaným výrobcem zdravotnických prostředků. Již 15 let vyvíjíme a vyrábíme lékařské přístroje v souladu s evropskými normami, které se uplatňují na trzích nejenom v zemích Evropské unie.

Proto jsme nemohli chybět na incomingové misi zástupců zdravotnických zařízení a distribučních firem z Ukrajiny, která proběhla začátkem června ve Zlíně. Akci zorganizovala Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků, jejíž členem také jsme http://www.avdzp.cz/.  Zástupci z řad firem asociace dostali možnost seznámit ukrajinské partnery se svými produkty a kompetencemi, a to jak formou prezentace, tak i následnou praktickou ukázkou.

„Využili jsme této příležitosti a představili společnost ZAT dalším členům asociace. Kromě toho jsme navázali kontakty s ukrajinskými distribučními firmami. Tato část evropského trhu je pro nás velmi zajímavá,“ dodal Roman Plavec, ředitel divize Lékařské přístroje.

Cílem Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků je podpořit expanzi všech jejích členů jak na tuzemském trhu, tak i v celosvětovém exportu. Díky informacím a zkušenostem členů představenstva se i začínající kvalitní dodavatelé mohou za podpory AVDZP prosadit na vysoce konkurenčním trhu zdravotnické techniky a služeb.