Přivítali jsme v ZAT starostu města Příbrami pana Jana Konvalinku

Přivítali jsme v ZAT starostu města Příbrami pana Jana Konvalinku

Druhý prosincový den jsme měli možnost přivítat v sídle naší společnosti vzácnou návštěvu, a to starostu Příbrami pana Jana Konvalinku. ZAT patří se svou šedesátiletou historií spjatou s tímto městem k nejstarším a největším zaměstnavatelům v regionu. „Vážíme si dlouholeté spolupráce se zastupitelstvem, dlouhodobě také podporujeme kulturní i sportovní akce, které město organizuje pro své obyvatele. Věříme, že v budoucnu najdeme i další oblasti spolupráce, například v úsporách energie v městských budovách, kde naše systémy dokáží ročně ušetřit až 30 procent nákladů,“ říká Vladislava Česáková, členka představenstva ZAT.

A jak čas strávený v naší společnosti hodnotí pan starosta? Jeho vyjádření na sociální síti hovoří za vše, s dovolením jej citujeme:

Dnes jsem měl příležitost navštívit příbramskou společnost ZAT a.s., která je nejstarší českou firmou v oboru automatizace a řízení procesů. Specializuje se na komplexní řešení automatizace a řízení v mnoha odvětvích.

Viděl jsem plánování, programování, výrobu i kompletaci. Vše funguje ve vysokém stupni jakosti a dodržována jsou nejpřísnější kritéria.

Společnost ZAT je pro naše město významným partnerem, který štědře podporuje zejména kulturní akce. Řeč přišla i na budoucnost spolupráce, jako je možnost dodávek systémů pro naše projekty nebo projekty našich partnerů. Bavili jsme se i o programech pro žáky devátých tříd základních škol, kteří by závod ZATu mohli navštěvovat v rámci přípravy na budoucí povolání.

Jan Konvalinka, starosta

Děkujeme za příjemnou a milou návštěvu a těšíme se na další spolupráci v podpoře města Příbram.