ZAŤáci společně zasadili strom VIZE 2022

ZAŤáci společně zasadili strom VIZE 2022

Jsme tým, který společně tvoří budoucnost ZAT. První červnový den jsme se proto všichni ZAŤáci sešli v Plzni, abychom si řekli, jak by měl podle nás vypadat ZAT v roce 2022.

Patříme mezi zakladatele oboru automatizace ve světě a přes padesát let spoluvytváříme směr vývoje řídicích systémů pro průmysl a energetiku. Jsme hrdí na to, že vyvíjíme inteligentní systémy řízení, které používají naši zákazníci v 58 zemích světa.

A kde chceme být v roce 2022? Chceme, aby naše řídicí systémy ovládaly energie od zdrojů přes transfer, distribuci až ke spotřebě. S pomocí inteligentních systémů budeme zpracovávat informace pro efektivní rozhodování nejenom v průmyslu ale i v nevýrobní sféře. Chceme být nejenom u nás, ale i ve světě známou českou firmou a vyhledávaným hráčem na světovém trhu.

Naše inteligentní systémy řízení totiž jsou a stále budou patřit mezi světovou špičku ve svém oboru. Společně si přejeme, aby naše myšlenky a vize rostly a košatěly stejně jako strom, který jsme v tento den zasadili.