ZAT je jediným certifikovaným integrátorem Wonderware v České republice

ZAT je jediným certifikovaným integrátorem Wonderware  v České republice

Věděli jste, že společnost ZAT je jako jediná firma v České republice držitelem osvědčení „Certifikovaný systémový integrátor Wonderware“?

Wonderware je vedoucím světovým výrobcem specializovaným na vývoj softwaru pro průmyslové automatizační a informační aplikace. Inženýři naší společnosti i letos úspěšně absolvovali náročný certifikační proces. 

„Obnovením certifikace „Wonderware Certified System Integrator“ ZAT opět potvrdil svou silnou pozici mezi špičkovými integrátory,“ říká Michal Tauchman, technický ředitel společnosti Pantek, která je autorizovaným distributorem pro ČR a Slovensko.

„Naše společnost tento systém nasazuje do projektů už více než 20 let, a to v různých oborech od jaderné energetiky přes klasickou až po drážní systémy,“ konstatuje Pavel Kulík, ředitel útvaru Technický rozvoj společnosti ZAT.

Wonderware In Touch je software pro vizualizace, sběr dat a supervizní řízení technologických procesů kategorie SCADA/HMI. ZAT patří mezi největší systémové integrátory SCADA systémů v ČR.