Zveme vás na mezinárodní veletrh Medica v Düsseldorfu, kde prezentujeme naše know-how ve zdravotnictví

Zveme vás na mezinárodní veletrh Medica v Düsseldorfu, kde prezentujeme naše know-how ve zdravotnictví

Zajímají vás novinky v oblasti vývoje medicínských přístrojů či chcete uvést váš zdravotnický výrobek na trh? Pak přijměte naše pozvání na mezinárodní veletrh Medica, který se koná 18.-21. listopadu v německém Düsseldorfu.

Co vám na veletrhu představíme?

Naše společnost ZAT je certifikovaným výrobcem lékařských přístrojů a jejich součástek dle normy EN 60601-1. Představíme vám naše kompetence v oblasti vývoje inovativních a individuálních řešení i zakázkové výroby zdravotnických přístrojů a komponent.

Potřebujete uvést váš zdravotnický výrobek na trh? Ano, víme, legislativa je velmi složitá. Naše společnost má v tomto směru mnohaleté zkušenosti a nabízí vám kompletní řešení projektu pod jednou střechou. Garantujeme vám odborné služby v oblasti implementace ISO 13 485 a získání CE značky pro výrobce zdravotních přístrojů. Máme kompetence v oblasti MDR a MDD.

Přijďte se přesvědčit o know-how ZAT na mezinárodní veletrh Medica. Rádi vás přivítáme v hale 15, stánek E30.

Jsme členem asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a certifikováni DNV GL Nemko Presafe AS (produktová i procesní certifikace). Technologie vyvinuté a nasazované společností ZAT jsou součástí Průmyslu 4.0.

Ve fotogalerii najdete fotky z loňského veletrhu.