Naši lidé

Naši lidé

Jsme tým specialistů

Analyzujeme potřeby zákazníků a navrhujeme komplexní řešení, a to jak v oblasti průmyslových, tak informačních systémů. Disponujeme know-how pro jejich vývoj, výrobu, nasazování a servis. Námi vyvinuté platformy řídí chod jaderných, vodních i tepelných elektráren, drážních systémů i IoT technologií v 60 zemích světa.

Jsme tým, který se podílí na směrování a vývoji automatizace u nás i ve světě.

Kristyna Seidlova Různorodost odvětví, ve kterých se ZAT pohybuje, dělá mou práci zajímavou. Baví mě naslouchat zákazníkům a komunikovat jejich potřeby kolegům projektantům.

Kristýna Seidlová

Manažerka obchodu

Ladislav Kopecky Volnost ve vývoji mi umožňuje hledat nové a neprobádané cesty. Při předávání zkušeností nováčkům se také stále učím novým pohledům na vývoj softwaru.

Ladislav Kopecký

Programátor

Aneta Rozsypalova ZAT mi umožňuje skloubit pracovní a rodinný život. I na rodičovské dovolené jsem se mohla zapojovat do vybraných projektů a dále se vzdělávat. Návrat do práce pak proběhl hladce.

Aneta Rozsypalová

Manažerka personalistiky

Martin Zahlava Při nástupu jsem věděl, že se budu muset naučit hodně věcí. Celé mi to usnadnili kolegové, kteří se zároveň stali mými „mentory“ a připravili mě pro praxi.

Martin Záhlava

Projektant

Hejsek V ZATu mě to baví. Možnost komunikovat se zákazníky a vytvářet řešení dle jejich potřeb je něco, v čem jsem se našel.

Adam Hejsek

Manažer obchodu

Michaela Korimova Před nástupem do ZAT mě nenapadlo, že bych mohla zažít, abych se do práce těšila. Kolegové mě přesvědčili o opaku. Dělám práci, která mě baví, a s lidmi, kteří mě baví.

Michaela Korimová

Manažerka projektu

Tomas Kadlec Má práce mě naplňuje. Rychlé efektivní automatizované testování, to je, oč tu běží.

Tomáš Kadlec

Vývojář

Natalia Palecek Rojko Pracuji v jádře, kde bezpečnost a požadavky zákazníka jsou na prvním místě. Kolegové jsou vždy vstřícní a odpovědní. Je to zkrátka skvělý tým. Zázemí ZAT je také úžasné.

Natalija Paleček Rojko

Manažerka kvality projektu

Lubos Holy S nadhledem a ve spolupráci se svými kolegy rád hledám nová řešení, která vedou ke spokojenosti nejen našich zákazníků, ale i nás samotných.

Luboš Holý

Vedoucí výroby

Jak to u nás vypadá?