Struktura společnosti

Struktura společnosti
 • House

  1962

  rok založení
 • Gold

  215000

  základní kapitál v tis. Kč
 • Career

  340

  počet zaměstnanců

Náš management

Jaroslav Scharf Pracuji s lidmi, na které se mohu spolehnout, a to se cení.

Jaroslav Scharf

Předseda představenstva

Ivo Tichy ZAT je výzvou, která mě naplňuje více jak 20 let. Každoročně realizujeme stovky zakázek v Evropě i ve světě. A každým dnem počty našich spokojených zákazníků rostou.

Ivo Tichý

Člen představenstva a Výkonný ředitel společnosti

Vladislava Cesakova Motivace, úspěch, empatie, tým i snaha dosáhnout pro ZAT to nejlepší… To vše je součástí mé každodenní práce a inspirace jít neustále vpřed.

Vladislava Česáková

Členka představenstva

Ivana Bergerova Nejen znalosti, informace a data, ale i zkušenosti, práce v týmu odborníků a porozumění mi pomáhají řídit ZAT v dobách stability i v obdobích nejistot.

Ivana Bergerová

Finanční ředitelka

Pavel Kulik Baví mě být u zrodu řídicích systémů a pak sledovat, jak řídí reaktor, turbínu, plynovod, nádraží či jiné složité a úžasné technologie u nás i ve světě.

Pavel Kulík

Technický ředitel

Jan Homut Jsem hrdý na to, že naše řídicí systémy přispívají k bezpečnosti jaderného provozu v České republice i ve světě.

Jan Homut

Ředitel pro realizaci zakázek

Jan Slais Dobrý obchod má maximální přidanou hodnotu jak pro zákazníka, tak pro ZAT. Očekávání zákazníků a potřeby trhu jsou pro nás zásadní a my je umíme naplnit.

Jan Šlais

Obchodní ředitel

Jakub Kresina Výhodně a kvalitně nakoupit – to je cíl, kterého rád dosahuji v soukromém i profesním životě.

Jakub Křesina

Ředitel nákupu

Slaisova Ve spolupráci s týmem nákupčích a našimi dodavateli zajistit efektivní a plynulý proces nákupu a výroby. To je cíl, který je pro mě každodenní výzvou a radostí.

Petra Šlaisová

Ředitelka nákupu

Karel Stoces Patříme mezi evropské lídry v dodávkách řídicích systémů pro jádro – bezpečného a čistého zdroje energie pro naši budoucnost. Jsem rád, že mohu být u toho.

Karel Stočes

Marketingový a obchodní ředitel pro jadernou energetiku

Frantisek Kural Mým krédem je vždy a za všech okolností zajistit zákazníkovi službu k jeho maximální spokojenosti. To jsem ctil jako servisák i nyní jako manažer marketingu.

František Kural

Marketingový a obchodní ředitel

Vaclav Janoch Vyvíjíme nové technologie a inovace v oblasti obnovitelných zdrojů, IoT řešení i v zakázkovém softwaru. A mou výzvou je hledat jejich uplatnění na trhu.

Václav Janoch

Marketingový a obchodní ředitel

Plavec Naše produkty pomáhají ve zdravotnictví po celém světě. Jsem hrdý, že spolu s týmem mohu být u toho.

Roman Plavec

Marketingový a obchodní ředitel pro zdravotnictví

Koleckar Mým cílem není jen mít nastavený systém kvality, který projde auditem, ale především takový, který firmě a všem zaměstnancům pomáhá.

Petr Kolečkář

Manažer kvality

Jak se nám dařilo minulý rok?

Společnost ZAT je dlouhodobě stabilním partnerem v oblasti dodávek komplexních řešení a produktů pro energetiku a průmysl v tuzemsku i v zahraničí.

Dodávky do oblasti energetiky představují komplexní dlouhodobé projekty, u kterých je doba realizace od zahájení vývojových prací až po úplné předání díla zákazníkovi obvykle delší než jeden rok. V případě velkých projektů v oblasti jaderné energetiky přesahuje doba realizace několik let. Dlouhodobý charakter zakázek tak může mít dopad na meziroční kolísání objemu tržeb, objemu rozpracovanosti zakázek i výši zisku společnosti.

Níže uvedená data jsou platná pro fiskální rok 2021.

 • Data

  491069 tis. Kč

  tržby
 • Cup

  616113 tis. Kč

  výkony
 • Diamond

  956 tis. Kč

  produktivita z přidané hodnoty zakázek
 • Contract

  2084297 tis. Kč

  rozpracovaných zakázek

Výroční zprávy

Výroční zprávy společnosti naleznete pod tímto odkazem.