Řídíme, monitorujeme a analyzujeme

ZAT patří mezi první firmy na světě, které se v 60. letech minulého století zaměřily na vývoj a výrobu elektronických prostředků pro automatizaci technologických procesů. Naše technologie a know-how dlouhodobě řídí přes 200 průmyslových celků z různých oblastí průmyslu v 60 zemích.

Od roku 2011 úspěšně dodáváme už čtvrtou generaci řídicího systému SandRA, určeného pro náročná průmyslová odvětví vyžadující vysokou spolehlivost a dlouhou dobu života řídicího systému. S nástupem IoT technologií jsme v roce 2018 uvedli na trh platformu SimONet pro komplexní sběr, správu a vizualizaci hodnot pomocí zařízení IoT. Na obě platformy bude navazovat náš nově připravovaný datově analytický nástroj SoWA.

Na vývoji řídicích systémů pracují špičkové týmy odborníků ve vývojových centrech v Příbrami, Plzni a Benešově. Jde tedy ze 100 procent o české platformy vyvíjené a vyráběné v České republice.

Platformy Schema
 • Platform

  3

  platformy
 • Development

  4.

  generace vlastního systému
 • Experience

  60

  let zkušeností
 • Software

  300000

  proměnných za vteřinu
Z200
Moderní řídicí systém

SandRA (Safe and Reliable Automation) je řídicí systém pro průmyslové obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost. Je vhodný pro řízení rozsáhlých technologických celků i malých technologií

Wireless Data
IoT monitorovací systém

SimONet (Simply On Network) je řešení pro bezdrátový sběr a uložení dat prostřednictvím technologie IOT a pro vizualizaci monitorovaných technologií v různých uživatelských pohledech