Naše vize

ZAT dodává inteligentní systémy řízení pro široké spektrum oborů do celého světa.

Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení.

Našim zákazníkům pomáháme trvale zvyšovat efektivitu provozu jejich technologií.

Zaměřujeme se na obory budoucnosti

Společnost ZAT vyvíjí a nasazuje řídicí systémy splňující dlouhodobé požadavky a očekávání zákazníků na zpracování a prezentaci dat na moderních platformách.

Jedním ze strategických cílů ZAT je rozvíjet a posilovat softwarové služby, zakázkový vývoj a tvorbu nezávislých nadstaveb podnikových systémů, z nichž klienti získávají dodatečné informace i funkce pro analýzu, rozvoj a řízení firmy. Zaměřujeme se na vývoj nadstavbových řešení a inteligentních systémů spojených s procesními vizualizacemi, uživatelským rozhraním, bezpečností a prací s big daty.

Jako jedna z prvních firem v České republice jsme v roce 2018 uvedli na trh novou platformu SimONet (Simply On Net) postavenou na IoT technologii a určenou pro bezdrátový sběr, uložení, vyhodnocení a vizualizaci informací prostřednictvím technologie IoT.

Vzhledem k tomu, že dodáváme do kritické infrastruktury státu, klademe při vývoji důraz i na kybernetickou bezpečnost.

Programming

Rozvoj decentralizovaných zdrojů a elektromobility přináší požadavky na posilování stávající a výstavbu nové infrastruktury. Náhrada velkých točivých zdrojů menšími, převážně statickými, vyžaduje změnu struktury zajišťování podpůrných služeb.

Vznikající provozovatelé distribučních soustav ke svému chodu potřebují kvalitní a spolehlivý řídicí systém, který bude umět rychle reagovat na aktuální potřeby zásobníků a stav v distribuční soustavě.

Naše dispečinky postavené na technologii SimONet distributorům poskytnou bezobslužný a bezporuchový provoz. Zajišťují komplexní sběr, správu a vizualizaci hodnot pomocí zařízení, které lze jednoduše a bezpečně zobrazovat – a zároveň ovládat – i na mobilních zařízeních. Současně nabídne i monitoring spravované lokality nebo objektu. Následně jej bude možné doplnit i o obchodní dispečink, který bude schopen autonomně obchodovat s regulačním úřadem a trhem.

Coil G385f1fc22 1280

Telemedicína neboli e-Health je dnes už nedílnou součástí moderního zdravotnictví. Naše společnost patří mezi evropské lídry v oblasti vývoje a nasazování aplikací v oblasti telemedicíny.

Zajišťujeme zakázkový vývoj moderních softwarových aplikací pro zefektivnění zdravotní péče včetně zabezpečených systémů komunikace pro výměnu zdravotních údajů mezi lékařem, pacientem či pojišťovnou.

Mezi naše zákazníky patří polikliniky, zdravotní pojišťovny i domy s pečovatelskou službou.

Stimsmart New

ZAT je místo, kde chceme pracovat

Career
Tým

V ZATu nejsem na nic sám. S kolegy si důvěřujeme, vzájemně se inspirujeme, spolupracujeme a sdílíme dobré i zlé

Diamond
Výsledek

V ZATu jsme hrdí na reálné výsledky své práce. Železo a šrouby i jedničky a nuly společně ožívají a dávají duši technologiím budoucnosti

Suggestion Solution
Trendy

V inovacích je budoucnost, proto v ZATu sledujeme trendy, učíme se novým věcem a neustále se rozvíjíme

Stability
Stabilita

Úspěšné a zajímavé projekty, spolupracující kolektiv a sdílení dlouhodobých zkušeností tvoří pevné kořeny ZATu

Flexibility
Flexibilita

ZAŤáka nic nerozhází. Má příležitost dělat, co ho baví a co je potřeba. Chystá se na výzvy budoucnosti a popere se i s nečekanými překážkami

Safety
Bezpečnost

Dodržováním bezpečnostních pravidel chráníme sebe i naše produkty a jsme připraveni i na neznámé hrozby. Díky ZATu je na světě bezpečněji