Emerson Climate Technologies

Emerson Climate Technologies
 • Technology

  Průmysl i domácnosti

  klimatizace
 • Location

  Česká republika

  stát
 • Calendar

  2014

  rok
 • Platform

  Zakázkový SW

  platforma

Vývoj a implementace zakázkového informačního systému Lab Management Software

Společnost Emerson byla založena v roce 1890 v americkém St. Louis. Divize Emerson Climate Technologies (ECT) je světovým lídrem v oboru výroby a montáží zařízení pro klimatizační jednotky, chladicí zařízení a tepelná čerpadla pro obytné budovy a průmyslové aplikace.

Zvýšení kvality spolupráce oddělení

Montážní závod Emerson Climate Technology stojí v Mikulově od roku 2006. V roce 2008 zde společnost vybudovala testovací laboratoř včetně vývojového oddělení. Počet pracovníků a objem práce se postupně navyšovaly a firma se začala potýkat s obtížemi v několika oblastech řízení vývoje a testování. Šlo především o správu a sdílení informací spojených s provozem testovací laboratoře, zadávání úkolů tomuto pracovišti, reporting, plánování zdrojů a vybavení.

Firma se rozhodla řešit vzniklé potřeby jednotným nástrojem, který zefektivní práci laboratoře a sníží náklady na zařízení i lidské zdroje. Námi vytvořený nový systém umožnil komplexní plánování projektů a řízení související dokumentace, zachycení detailů o jednotlivých požadavcích a jejich kategorizace včetně zpětného vyhledávání.

 

Emmerson Climate

Vyjádření zákazníka

„V rámci výběrového řízení jsme navštívili zhotovitele. Tato referenční návštěva na nás hodně zapůsobila. Viděli jsme, že tým pracuje způsobem, který potřebujeme. Důležité pro nás bylo, abychom spolupracovali s profesionály, kteří nám budou expertní oporou. Hledali jsme zkušené konzultanty přinášející know-how a schopné v případě potřeby oponovat a navrhovat alternativní řešení.“

Pavel Müller
Lab. Manager v Emerson Climate Technologies

Emerson Ct Big