Výroba elektroniky pro náročná průmyslová odvětví

Výroba elektroniky pro náročná průmyslová odvětví
 • Consultation

  25+

  let spolupráce
 • Z200

  50 000

  vyrobených desek ročně
 • Board

  25 000 000

  osazených součástek ročně

Uplatnění od jeřábů po kolejová vozidla

Pro náročné zákazníky vyžadující spolehlivost výrobků vyrábíme podle jejich dokumentace produkty v rozsahu od jednotlivých elektronických desek přes sestavy až po výrobu funkčních celků, jako jsou regulátory, řídicí stanice apod.

Vyráběné sestavy podrobujeme funkčním zkouškám v požadovaném rozsahu, například ve ztížených podmínkách, jako je zvýšená teplota okolí, a testujeme elektronickými testery včetně výstupních protokolů. Pro testování jednotek se zpravidla využívají automatická testovací pracoviště, která eliminují lidský faktor a garantují přesná měření se záznamy.

Elektronika pro řízení trakčních pohonů

Námi vyráběná elektronika umožňuje kvalitní zpracování vstupních informací a údajů z čidel a komunikuje s nadřazenými systémy. Své uplatnění nachází v systémech řízení trakčních motorů tramvají i lokomotiv vlaků. 

IO modul pro trakční aplikace

Od roku 2019 dodáváme ročně stovky kusů IO modulů vyráběných podle dokumentace českého zákazníka. 

Modul obsahuje:
 • Komunikaci
 • Binární vstupy a výstupy
 • Analogové vstupy a výstupy
 • Vstupy pro čidla
IO Modul

Výroba řídicích prvků v měničích jeřábů

Jeřáby společnosti Liebherr s nosností až 3 000 tun nacházejí své využití v širokém spektru oborů. Měniče frekvence v pohonech těchto strojů vyráběné společností ZAT snižují spotřebu elektrické energie pohonu a obsahují regulace otáček, řídí rozběhy motorů, mají zabudované ochranné funkce a snižují mechanické opotřebení navazujících zařízení.

Inteligentní driver pro řízení IGBT prvků

Od roku 2010 vyrábíme dle dokumentace českého zákazníka elektroniku inteligentních driverů pro řízení IGBT prvků měničů. Využitím nejmodernějších technologií při výrobě zajišťujeme vysokou kvalitu a spolehlivost driverů. I díky tomu tyto produkty, které zvyšují spolehlivost a výkon měničů a zajišťují jejich ochranu, nacházejí uplatnění u německého výrobce jeřábů dodávaných do celého světa.

IGBT