Správa a vývoj aplikací pro realitní specialisty

Správa a vývoj aplikací pro realitní specialisty
 • Consultation

  4

  roky spolupráce
 • Expirience

  500

  uživatelů dodaných systémů
 • Turbine

  19730

  odpracovaných hodin

Broker Consulting působí na trhu od roku 1998 a svým klientům poskytuje profesionální služby v oblasti finančního a realitního sektoru.

Od původního dodavatele IS, který z kapacitních důvodů nezvládal zapracovávat všechny požadavky, jsme převzali jednotlivé aplikace a postupně je převedli pod naši správu. Ty dále rozvíjíme a napojujeme na další systémy.

Realityspolu3

Vyjádření zákazníka

„Původní dodavatel informačního systému narazil na kapacitní a technické limity. Nebyl schopen v projektu dále pokračovat a uvést ho do řádného provozu. Firma ZAT nás potěšila svým know-how a velkým přesahem i do byznysové problematiky. To nás utvrdilo v tom, že jsme jim svěřili i další informační systémy, o které se nám nyní starají.“

Karel Šebek
manažer strategických projektů

Logo

Spravované informační systémy

IS REX

Klíčový informační systém, který v současné době využívají stovky realitních specialistů v České republice a na Slovensku. Aplikace pokrývá veškerou potřebnou funkcionalitu, kterou realitní specialisté potřebují - od zadání a specifikace zakázky, správy a generování smluvních dokumentů, evidence klientů, poptávek a prohlídek, interního komunikačního a schvalovacího systému přes export nabídek na inzertní servery, zasílání statistik a newsletterů, sledování nákladů u obchodních případů, externí přístup pro fotografy až po párování plateb a schvalování výplaty a provizí, párování nabídek a poptávek, komunikaci s bankovními institucemi atd. Systém je napojen i na další informační systémy zákazníka.

Reality spolu

Vlastní realitní portál pro prezentaci nabídek, developerských projektů, zajištění poptávek a komunikaci s klientem. Pokročilé vyhledávání napříč různými kategoriemi nemovitostí a pozemků. Stanovení okruhu vyhledávání a zobrazení relevantních výsledků. Aplikace je k dispozici i na slovenském trhu s možností vyhledání nabídek napříč jednotlivými zeměmi.

OK Net

Hlavní informační systém pro vzdělávání a školení realitních specialistů s možností získání certifikací. Systém umožňuje pořádat konference a další eventy. Aplikace obsahuje vlastní e-shop s reklamními a dárkovými předměty. Zároveň slouží ke sdílení nejen výukových videí a obsahuje rozsáhlou databázi pracovních podkladů. Do systému mají přístup i vybraní pracovníci finančních institucí, kteří do aplikace nahrávají aktuální podklady (ceníky, informační materiály o produktech atd.)

FinGrPlay

Herní portál pro podporu finanční gramotnosti. Hra simuluje reálné situace v životě. Obsahuje deset kol, každé představuje tři roky života rodiny. Během nich má hráč možnost využívat různé finanční nástroje, půjčky, hypotéky, spoření atp. V každém kole se uživateli náhodně generují události, které zásadně ovlivňují vývoj hry. Po dokončení všech kol si hráč může porovnat své výsledky s ostatními hráči. Aplikace umožňuje tvorbu vlastních herních scénářů (různé výchozí situace) a hrát turnaje.

Použité technologie

Php Logo
Mysql Logo
Nette Logo Blue
Bootstrap Logo