Poliklinika v kapse

Poliklinika v kapse
 • Telemedicine

  Telemedicína

  e-Health
 • Location

  Česká republika

  stát
 • Calendar

  2020

  rok
 • Platform

  Android, iOS

  platforma

Health+ Poliklinika v kapse

Soukromá poliklinika Health+ je moderní zdravotnické zařízení poskytující komplexní lékařskou péči na špičkové úrovni. V evropském měřítku je lídrem v rozvoji e-Health podpory svých klientů.

 

Řešení na míru

Společnost Health+ hledala partnera, který by vyvinul aplikaci na míru, díky níž by měli klienti polikliniky jednoduše a bezpečně přístup k datům lékařských zpráv, výsledkům vyšetření i doporučených léků, zároveň by jim umožnila hlídat termíny návštěv u lékaře či dokonce pomohla řešit některé zdravotní obtíže na dálku bez návštěvy lékaře.

Naše společnost na základě těchto požadavků vyvinula softwarové řešení Poliklinika v kapse, které uživatelům umožňuje mít neustálou kontrolu nad svým zdravotním stavem a kompletním řízením lékařské péče o zdraví. Společnost Health+ tak dokáže zajistit služby založené na nejmodernějších technologiích, díky nimž je přístup ke zdravotní péči mnohem rychlejší a pohodlnější.

 

 

Heath+

Aplikace v TOP 100 v České republice

Aplikace přináší nové možnosti poskytování lékařské péče a zdravotních služeb přes mobilní telefon. Nabízí využití širokých možností telemedicíny – včetně videokonzultací s lékaři a telemetrie, což umožňuje řešit lehčí zdravotní obtíže bez návštěvy zdravotnického zařízení. Má jednoduché, uživatelsky příjemné a intuitivní ovládání, které zvládne ovládat i klient s neznalostí moderních technologií. Funguje na všech typech chytrých telefonů a je zdarma ke stažení v App Store a Google Play. V podstatě jde o polikliniku v kapse, která přináší mnoho užitečných výhod.

Reakcí na kvalitu našeho řešení jsou hned dvě ceny udělené se spuštěním aplikace. Ceny Českých 100 nejlepších a Czech DIGI@MED Award oceňují autory, kteří v uplynulém roce vytvořili inovativní digitální a mobilní řešení v oblasti péče o zdraví a optimalizace procesů ve zdravotnictví, popř. přicházející s unikátní inovací.