Medical

Vývojem, výrobou a certifikací zdravotnických prostředků včetně všech souvisejících procesů dle ISO 13485 se zabýváme od roku 2004.

Patříme mezi evropské lídry v oblasti telemedicíny, e-health a služeb pro zdravotnická zařízení. Zákazníkům poskytujeme komplexní servis od vývoje a výroby vybraných zdravotnických přístrojů přes vývoj zakázkového softwaru až po certifikaci dle MDR.

Jsme členem Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.

Lékařské přístroje

Jsme certifikovaným výrobcem lékařských přístrojů. Disponujeme dlouholetým know-how v oblasti vývoje a výroby zdravotnických prostředků určených pro terapeutické účely. Naše lékařské přístroje jsou úspěšně aplikovány při léčbě pacientů po celém světě.

Jako jediný výrobce přístrojů pro ozonovou terapii v České republice se zasazujeme o zvyšování povědomí o problematice a přínosech ozonové terapie pro pacienty.

Ozonoterapie

Ozosmart – přístroj pro ozonovou terapii – je aktivní terapeutický zdravotnický prostředek určený pro aplikaci ozonu v klinické a ambulantní praxi a je adekvátní odpovědí na potřeby moderní ozonoterapie. Přístroj podporuje téměř všechny v současné době známé aplikace ozonu.

Benefity ozonu

Mezi hlavní benefity užití ozonu patří jeho regenerační a protizánětlivé účinky. Ozonoterapie ulevuje od bolesti, zlepšuje okysličení tkání, podporuje imunitní systém a ničí bakterie, viry a plísně.

Ozosmart New

Spektrum použití

Zaujal vás Ozosmart - přístroj pro ozonovou terapii?

Přečtěte si návod k jeho použití.

Navod K Pouziti Pristroje Ozosmart

Terapie Stimsmart

Terapie Stimsmart je jednou ze skupiny transkraniálních elektro-stimulačních metod, která upravuje a harmonizuje poruchy způsobené funkčními i orgánovými chorobami. Při této neinvazivní elektrofyziologické stimulaci centrálního nervového systému jsou elektrody na hlavě klienta ve frontálně-okcipitální poloze.

Klinické studie prokázaly, že jde o zcela bezpečnou metodu bez vedlejších účinků, která může být používána samostatně i v kombinaci s farmakoterapií a má dlouhodobé účinky především pro pacienty trpícími diabetickou polyneuropatií a poruchami mikrocirkulace.

Stimsmart New

Cílové skupiny pro terapii

E-Health a telemedicína

Telemedicína je obor zahrnující zdravotnické aktivity, služby a systémy provozované na dálku prostřednictvím informačních a komunikačních technologií počínaje podporou globálního zdraví přes prevenci a zdravotní péči až po řízení zdravotnictví.

Naše společnost se specializuje na vývoj softwarů pro telemedicínu.

Mobilní aplikace pro zdravotní pojišťovny

Mobilní aplikace zdravotních pojišťoven umožňují pojištěncům přístup k informacím o jejich zdravotním stavu či zdraví jejich dětí, zároveň poskytují přehled výdajů za realizovanou zdravotní péči. Aplikace umožňují nejenom zobrazení elektronického průkazu pojištěnce, ale také upozorní na termíny očkování, preventivních prohlídek apod. V případě nouze je možné z aplikace zavolat či odeslat SMS osobě blízké.

Zdravotní pojišťovna VoZP
Monitoring

Monitoring zdravotnických zařízení

Softwarové řešení, které nenahradí kvalifikovaný personál, ale dokáže pomoci, aby péče o pacienty byla efektivnější.

Sloužící personál nemůže být v jednu chvíli u všech pacientů současně. Na tuto výzvu jsme reagovali vyvinutím e-platformy, která dokáže bez narušení soukromí pacientů monitorovat aktuální situaci na jednotlivých pokojích.

Využíváme vlastní platformu SimONet

Zjistěte více o chytré zdravotní péči pomocí IoT

simonet.eu (extern� odkaz)

Služby pro zdravotnické subjekty

Testing
Legislativní podpora

Nevíte si rady s certifikací vašeho zdravotnického prostředku?

Poskytneme vám legislativní podporu při jeho uvádění na trh včetně kompletace technické dokumentace

Díky nám se vyhnete neshodám při auditech

Development
Vývoj

Rádi byste vyvinuli novou funkcionalitu?

Dle konkrétního zadání naši zkušení vývojáři vyvinou jakékoliv softwarové a hardwarové řešení pro vaše produkty

Naši odborníci jsou tu pro vás

Technology
Výroba

Vypadl vám kritický dodavatel?

Zajišťujeme výrobu jednotlivých komponent v průmyslové kvalitě 

Disponujeme výrobními linkami vybavenými nejmodernějšími technologiemi pro maximální zkvalitnění a zrychlení celého výrobního procesu

Medical Services
Hotline

V případě dotazů či hlášení nežádoucích účinků jsme vám k dispozici na tel. čísle:

+420 318 652 111
+420 377 438 111

Pro hlášení poruch zdravotnických prostředků nás kontaktujte na:

service.medical@zat.cz

Elektro Terapeuticke Pristroje
OZO Smart

Chcete vědět více? Kontaktujte nás!